Transfery i busy z Krakowa do Wrocławia

Podróżowanie dostarcza nowych doznań i pozwala poszerzyć swoje horyzonty. Typowo przyrodnicze wycieczki wymagają jednak najczęściej występowania odpowiedniej temperatury czy braku opadów. Zwiedzanie różnych miast jest szczególnie popularne, gdyż w takich miejscach pogoda nie gra tak dużej roli. W większych miastach znajdują się przecież zarówno atrakcje zlokalizowane na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, w których schronić można się, gdy pogoda nie dopisuje.

Nasza Oferta

W naszym kraju jest kilka większych i atrakcyjnych miast godnych zwiedzenia. Jednym z nich jest z pewnością Wrocław, do którego możemy Państwa zabrać. Otóż w naszej ofercie znajdują się busy do Wrocławia. Dowiozą one każdego chętnego do miejsca, w którym czeka tak wiele atrakcji. Wystarczy zarezerwować taki wypad i pojawić się o wyznaczonej godzinie w danym miejscu. Stamtąd zabierze Państwa nad przeszkolony kierowca, który bezpiecznie dowiezie Was na miejsce.

Na co możecie liczyć decydując się na busy do Wrocławia z Krakowa?:

  • punktualny odjazd
  • przyjemną atmosferę
  • wygodne siedzenia
  • miejsce na bagaż
  • różne udogodnienia

Oferujemy jak najlepsze warunki, gdyż jak wiadomo każdy oczekuje najwyższego standardu. Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom regularnie przeprowadzamy kontrole oraz wprowadzamy pewne zmiany na lepsze. Podróżowanie powinno być przyjemne, dlatego staramy się spełnić wszystkie Wasze potrzeby. Oferowany przez naszą firmę transport do Wrocławia to nowoczesne i sprawdzone środki transportu, a także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące organizacji, wynajmu busa i rezerwacji wycieczki z Krakowa do Wrocławia? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

Co warto zobaczyć we Wrocławiu

Osoby, które zdecydują się na odwiedzenie Wrocławia zadają sobie pewnie nie raz pytanie co warto zwiedzić we Wrocławiu? Przede wszystkim warto poznać historię miasta i jego dzieje. Otóż miasto to przez pewien czas należało do Czech, a później Niemiec. Stąd też można zauważyć w nim wiele różnorodnych pozostałości poniemieckich. Zwiedzanie Wrocławia jest bardzo przyjemne o każdej porze roku. Jako stolica Dolnego Śląska ma ono bardzo wiele do zaoferowania, przede wszystkim warto zauważyć, że jest to wyjątkowe miasto dwunastu wysp i stu dwunastu mostów. Z pewnością warto, więc odwiedzić chociaż kilka wysp i przejść się kilkoma mostami. A tras spacerowych jest naprawdę wiele. Jednym ze znanych miejsc jest Ostrów Tumski, w którym mieści się godny odwiedzenia Ogród Botaniczny.

Dodatkowo do tego miejsca prowadzi most Tumski, który jest popularnym miejscem wśród zakochanych. Otóż na moście umieszczane są liczne kłódki miłości. Zgłębiając temat należy przede wszystkim wspomnieć o rynku, jest on drugim pod względem wielkości rynkiem w Polsce. Otoczony jest sześćdziesięcioma kamienicami, które urzekają swoim wyglądem. Każda strona rynku ma swoją nazwę. Strona zachodnia to strona Siedmiu Elektorów, południowa Złotego Pucharu, wschodnia Zielonej Rury i północna Targu Łakoci. Pośrodku znajduje się zabytkowy ratusz i sukiennice.

Atrakcje Wrocławia

Dodatkową atrakcję stanowi fontanna multimedialna, której oblicze można oglądać każdego dnia po zmroku. Zwiedzając Wrocław nie będziecie Państwo mieli czasu na nudę. Otóż jako Europejka Stolica Kultury miasto to oferuje bardzo wiele wydarzeń takich jak spektakle teatralne, operetki, a także przeróżne koncerty zagranicznych i krajowych gwiazd.

Wrocław co warto zobaczyć z dzieckiem?

Jak wiadomo podróżowanie z dziećmi wymaga zupełnie innych atrakcji i organizacji czasu wolnego. Obowiązkowe jest zatem obejrzenie wszystkich wrocławskich krasnali. Choć może być to ciężkie zadanie, gdyż jest ich około trzystu. Ale warto poszukać choć kilku. Rozmieszczone są one w całym mieście w uliczkach, zaułkach i przeróżnych miejscach.