Transfery i busy Kraków – Warszawa

Większość z nas miała okazję odwiedzić choć raz stolicę. Jednak wiele z tych podróży miało raczej charakter służbowy. Zwiedzanie Warszawy jest nie tylko atrakcyjne dla zagranicznych turystów, ale także naszych krajan. To dlatego oferujemy Państwu busy Kraków – Warszawa, które zawiozą Was do tego niesamowitego miasta. Z pewnością nie będziecie się nudzić, gdyż Warszawa to miasto wielu twarzy, dostarczające wiele wrażeń.

Dlaczego warto?

Nasze busy Kraków-Warszawa cieszą się doskonałą opinią. A to dlatego, że są nowoczesne i dostosowane do przewozu osób. Dzięki temu podróżnicy mogą czuć się komfortowo i wygodnie. Ci którzy lubią spać podczas jazdy mogą rozłożyć się w wygodnych fotelach i oddać drzemce. Komfortowa podróż jest ważna dla większości osób, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi takie były. Z nami cała podróż przebiega dość przyjemnie. Udostępniamy miejsce na bagaż, wózek dziecięcy i inne większe gabaryty. Dzięki temu zarówno młodzi jak i starsi spędzą mile podróż. Oferowany przez nas transport do Warszawy trwa zazwyczaj około czterech do pięciu godzin w zależności od warunków panujących na drodze.

Nasza firma zapewnia:

  • nowoczesne busy i autokary
  • profesjonalnych kierowców
  • różne udogodnienia
  • wysoki standard

Co warto zobaczyć w Warszawie

Przede wszystkim musicie zastanowić się nad własnymi preferencjami i oczekiwaniami. Miłośnicy zabawy i poszukiwacze wrażeń z pewnością powinni odwiedzić warszawskie kluby muzyczne lub bary. W stolicy jest ich naprawdę wiele. Dodatkowo Osoby wolące przyjrzeć się bliżej historii powinny wybrać się na Stare Miasto i odwiedzić zabytki. Trakt Królewski jest najbardziej reprezentacyjną częścią miasta. W zasadzie łączy on dawne rezydencje królewskie rozpoczynając od zamku, biegnąc przez Łazienki Królewskie aż do Wilanowa. Zamek Królewski jest zlokalizowany zaraz przy Starym Mieście. Odnalezienie go nie jest, więc problematyczne. Został on wybudowany w XV wieku jednak podczas II wojny światowej uległ całkowitemu zniszczeniu.

Co zwiedzać  w Warszawie

Przechadzając się Krakowskim Przedmieściem można zjeść smaczny posiłek w jednej z restauracji, które są tam zlokalizowane. Zastanawiacie się dalej Warszawa co zwiedzać? Przede wszystkim Królewskie Łazienki, które urzekają swoją architekturą i przyrodą. Zarówno w lecie jak i w zimie można przyjemnie spędzić w nich wolny czas. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy oraz turyści mogą zaczerpnąć świeżego powietrza oraz odpocząć od zgiełku miasta.

Jak przystało na stolicę Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania. Zarówno miłośnicy sztuki, historii, rozrywki czy przyrody znajdą tutaj coś spełniającego ich oczekiwania. Warto odwiedzić Muzeum Narodowe, operę czy teatr muzyczny. Wiele wydarzeń, a także spektakli odbywają się tutaj przez okrągły rok. W letnich miesiącach można także odwiedzić plażę nad Wisłą, na której również odbywają się ciekawe imprezy, a także można poopalać się i wypocząć. Doskonałym pomysłem jest także wybranie się na taras widokowy znajdujący się w pałacu kultury. Panorama całego miasta wygląda stamtąd naprawdę niesamowicie. Rodziny wybierające się do Warszawy z dziećmi muszą także odwiedzić lokalne zoo, w którym znajduje się wiele gatunków zwierząt.

Masz pytania:

Zapraszamy do odwiedzenia Warszawy korzystając z naszych usług przewozowych. Nieważne czy taka wyprawa trwać będzie jeden czy kilka dni. Warszawa ma naprawdę wiele do zaoferowania i nie ma tu czasu na nudę. Zapewniamy, że cała wycieczka będzie naprawdę udana i nie będziecie Państwo żałować.