Transport i busy Katowice, Kraków – Lotnisko Pyrzowice

Osoby, które regularnie podróżują samolotem wiedzą na pewno jak ważne jest dotarcie na czas na lotnisko. Często zdarzają się bowiem długie kolejki do kontroli bezpieczeństwa, które wymagają poświęcenia godziny lub dwóch. To dlatego oferujemy Państwu transport na lotnisko Pyrzowice, który dostosowany jest do odlotów konkretnych samolotów. Dzięki temu dostaniecie się na lotnisko o odpowiedniej godzinie umożliwiającej spokojne dotarcie do stanowiska odprawy.

Busy na lotnisko – Dream Bus

Oprócz sprawnego i szybkiego dotarcia na lotnisko ważny jest także komfort klientów podczas podróży. To właśnie dlatego udostępniamy nowoczesne i wygodne busy, które zapewnią państwu pełen komfort na najwyższym poziomie. Ponadto gwarantujemy także bardzo atrakcyjne ceny biletów na busy Katowice Pyrzowice. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też dokonujemy wszelkich starań w kierunku ulepszenia warunków przejazdu.

Jakie są zalety korzystania z naszych usług?

Przede wszystkim nie musicie martwić się Państwo o pozostawiony na parkingu samochód, który czeka aż wrócicie z podróży. Dodatkowo zdarza się, że niektóre osoby wracają na inne lotnisko niż miejsce wylotu. Oferowane przez nas busy Kraków, Katowice na lotnisko Pyrzowice zapewniają dojazd o określonej godzinie oraz sprawiają, że jesteście Państwo wolni od zmartwień, a także opłaty parkingowej. A ta jest często bardzo duża, gdy w grę wchodzą parkingi lotniskowe. O wiele taniej wychodzi, więc skorzystać z podwózki wygodnym busem należącym do naszej floty.

Co gwarantujemy?:

• niskie ceny
• nowoczesne busy
• szybki dojazd
• profesjonalnych kierowców
• miejsce na bagaż
• komfort i wygodę na najwyższym poziomie

Odprawa lotniskowa oraz przejście przez kontrolę bezpieczeństwa zajmuje określoną ilość czasu. To właśnie dlatego tak ważne jest dotarcie punktualnie na lotnisko. Gwarantujemy, więc również punktualny odjazd i przyjazd na miejsce. Istnieje możliwość dostosowania wyboru danego kursu do Państwa lotu. Wiedząc jak długą drogę ma do przebycia wiele turystów oferujemy także busy z Krakowa do Pyrzowic na lotnisko. Niskie ceny lotów z Katowic są dostępne nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale także Krakowa.

Dojazd na lotnisko jest bardzo istotną częścią całej podróży. I nie ma tu znaczenia czy podróżujecie Państwo służbowo czy w celach prywatnych. W obu przypadkach nie warto przepłacać, dlatego oferujemy bardzo niskie i atrakcyjne ceny biletów.

Masz pytania?

Aby spełnić Państwa wszystkie oczekiwania jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde nurtujące Was pytania. Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.