Wyjazdy i imprezy firmowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że chcąc zacieśnić stosunki między pracownikami organizują Państwo najróżniejsze imprezy integracyjne. Dlatego też my wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom oferujemy specjalny transport na wyjazdy integracyjne dla pracowników. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem, na pewno będziemy potrafili sprostać Państwa wymaganiom, a jeżeli nie to chociaż podejmiemy taką próbę.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników to niezwykłe przeżycie dla każdego. Wiadome jest, że w wielu przypadkach są to imprezy zakrapiane, dlatego lepiej jest zapewnić swoim pracownikom bezpieczny powrót do domu. Jako firma zajmująca się transportem osób od wielu lat oferujemy Państwu nie tylko bezpieczny przejazd i rozwiezienie pracowników po domach ale jednocześnie dużą prywatność i poufność tej podróży. Podczas transportu mogą Państwo liczyć na umilenie czasu muzyką relaksacyjną jak i też w zależności od wymagań – filmem na dvd. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikaty w tym zakresie. Nasi pracownicy posiadają specjalne szkolenie jak zachowywać się w sytuacji wyjazdów integracyjnych jak i tez posiadają przeszkolenie pierwszej pomocy dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność bezpiecznej podróży pod każdym względem.

Wyjazdy z Dream Bus – dlaczego warto?

Jako firma, która od lat obsługuje wyjazdy firmowe jesteśmy w stanie zapewnić Państwu:

  • bezpieczny transport spod domu we wskazane miejsce spotkania
  • bezpieczny powrót ze wskazanego miejsca do domu
  • dyskrecję podczas podróży jak i zapewnienie jej po imprezie integracyjnej
  • punktualność w każdej sytuacji
  • miłą atmosferę podczas podróży
  • możliwość snu podczas podróży dłuższych

Imprezy firmowe obsługiwane przez naszą firmę cieszą się dużym uznaniem wśród klientów i mamy nadzieję, że właśnie Państwo dołączą do ich grona. Posiadamy referencje innych zarówno mniejszych jak i większych firmy, które mieliśmy przyjemność obsługiwać. Nasi pracownicy charakteryzują się dużą kulturą jak i też jednocześnie bardzo dużą cierpliwością co pozwala zarówno jednej jak i drugiej stronie na miłą podróż.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z naszymi samochodami jak i z naszą wykwalifikowaną kadrą. W razie zainteresowania czy też w razie jakichkolwiek pytań prosimy Państwa o kontakt. Chętnie porozmawiamy z państwem telefonicznie jak i też nasi przedstawiciele chętnie się z Państwem spotkają w celu przedstawienia pełnej oferty i dostosowaniu jej do Państwa potrzeb. Żadna z form kontaktu nie zobowiązuje Państwa do podjęcia współpracy, choć nie ukrywamy – chętnie rozpoczniemy współpracę z każdą osobą jak i firmą.