Transfery i busy lotniskowe

Wybieracie się Państwo na wycieczkę samolotem? Wydawać by się mogło, że wystarczy, więc pojechać na lotnisko własnym samochodem. Jednak co w sytuacji, gdy nie posiadacie swojego auta? Nic prostszego wystarczy, że wybierzecie oferowane przez nas transfery lotniskowe. Atrakcyjne ceny oraz proponowane przez nas warianty i opcje dojazdu pozwalają szybko i bezpiecznie dotrzeć na lotnisko. Kierujemy swoją ofertę nie tylko do osób, które nie mają własnego samochodu, ale także do innych ludzi, którzy chcą wygodnie i sprawnie dostać się na lotnisko.

Dream Bus – oferta transferów lotniskowych

Dojazd na lotnisko własnym autem jest może i wygodny, ale także wymaga załatwienia odpowiedniego miejsca parkingowego. Często ceny parkingów lotniskowych są bardzo duże, dlatego też udostępniane przez naszą firmę opcje dojazdu okazują się być o wiele lepsze. Oznacza to, że możecie Państwo zaoszczędzić niemałą sumę pieniędzy, gdyż bilety sprzedawane na kursujące busy na lotnisko są dostępne w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Po pierwsze nie musicie, więc wydawać ogromnej sumy na lotniskowy parking, a po drugie martwić się o bezpieczeństwo pozostawionego auta.

Nasza oferta skierowana jest do każdego podróżnika zarówno takiego, który udaje się na indywidualną wycieczkę i wyjazd, a także osób wyjeżdżających na zorganizowane przez biura podróży wypady. Co więcej zapewniamy dojazd w odpowiednim czasie, gdyż dostosowujemy kursy do godziny odlotów i przylotów. Jak wiadomo przed każdym odlotem należy przejść przez kontrolę bezpieczeństwa, a także zapewnić sobie odpowiedni zapas czasu, w którym dokonamy odprawy. Zazwyczaj zaleca się przybycie dwie lub trzy godziny przed planowanym lotem. Aby spełnić Państwa oczekiwania umożliwiamy przybycie na miejsce właśnie w takim czasie.

Transfery lotniskowe z Dream Bus – dlaczego warto?

Oferowany przez nas transport na lotnisko umożliwia zapewnia:

  • wygodę
  • przyjemną jazdę
  • punktualny odjazd
  • dotarcie na lotnisko w odpowiednim czasie przed planowanym odlotem
  • odbiór z lotniska po przylocie

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące transferów lotniskowych? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

Bagaż lotniczy

Jak wiadomo każdy turysta podróżujący samolotem posiada przy sobie określony bagaż. Oferowane przez nas formy transferu na lotnisko umożliwiają zabranie ze sobą danych bagaży. Zapewniamy przestronny bagażnik oraz schowki, w których będziecie mogli Państwo przechować swój bagaż w czasie podróży. Warto jednak byście wiedzieli, iż linie lotnicze posiadają pewne wymagania co do wielkości i wymiarów bagaży. Zazwyczaj wygląda to tak, że każdy pasażer ma możliwość posiadania bagażu podręcznego, który może zabrać ze sobą do kabiny. W zależności od regulaminu danej linii taki bagaż może posiadać określone wymiary. W pewnych przypadkach może to być, więc torba od laptopa lub mała torba sportowa czy plecak, kiedy indziej możliwe jest wzięcie małej walizki. Dodatkowo niektóre linie umożliwiają posiadania przy sobie dwóch bagaży inne natomiast tylko jednego. Warto, więc dokładnie przyjrzeć się zasadom danej linii i określonej pozycji jaką jest wymiar bagażu lotniczego. Innym bardzo istotnym parametrem jest waga. Bardzo często bagaże są ważone podczas kontroli, gdyż każda linia lotnicza umożliwia posiadanie darmowego bagażu do pewnej wagi. Cięższe walizki muszą zostać opłacone i umieszczone w luku bagażowym.

bags

Ważne jest zatem, aby zapoznać się już na etapie pakowania z pozycją w regulaminie: Waga bagażu na lotnisku. W przypadku większych bagaży należy uiścić odpowiednią opłatę, a następnie oddać je do luku. Jednak ważne dokumenty czy inne przedmioty, które wolicie Państwo mieć przy sobie możecie z powodzeniem umieścić w torebce stanowiącej Wasz bagaż lotniczy podręczny. Dzięki temu będziecie także mieli cały czas oko na swój bagaż. Walizki i torby oddawane do luku są bezpieczne jednak zdarzyć się może, że ulegają one zaginięciu. W ogromnym natłoku pasażerów i ich bagaży dojść może do pewnych pomyłek i błędów. W takich sytuacjach warto domagać się od lotniska lub danej linii lotniczej odszkodowania. Każdy pasażer ma do tego prawo. Odszkodowanie za zagubiony bagaż na lotnisku to opcja, z której należy korzystać, gdy bagaż został zgubiony nie z naszej winy.