Tranfery i busy Kraków – Lotnisko Balice

Jeżeli podróżują Państwo samolotami i potrzebują Państwo transferu z lotniska jak i na lotnisko to są Państwo w odpowiednim miejscu, aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu. Oferujemy w zakresie naszych usług transport na lotnisko Balice oraz drogę powrotną, czyli transport z lotniska Balice. Jednocześnie wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy specjalne połączenie, czyli transport Kraków Balice, który jest poszukiwany przez wiele osób. Jest to jedno z naszych najczęściej wykorzystywanych przez klientów połączeń. Jesteśmy elastyczni, dlatego też w miarę naszych możliwości jak i na miarę Państwa potrzeb możemy dodatkowo podstawić busy z lotniska Balice, które potrafią w pełni zaspokoić Państwa potrzeby.

Podczas podróży mogą Państwo liczyć przede wszystkim na:

  • miłą atmosferę
  • pomoc kierowcy z bagażem jak i w innych sprawach niezbędnych podczas podróży
  • umilenie podróży muzyką relaksacyjną jak i filmem z dvd w zależności od tego, kto, na co ma ochotę
  • bezpieczną podróż – wszystkie miejsca w naszych busach są wyposażone w pasy bezpieczeństwa
  • wygodne, regulowane siedzenia
  • elastyczność kierowcy – istnieje możliwość przystanków na żądanie podróżnych
  • podróż pojazdami na wysokim poziomie zapewniającymi duży komfort jazdy

Dream Bus – oferta transferów lotniskowych

Wszystkie te usługi proponujemy Państwu, aby miło spędzili Państwo z nami czas oraz żeby wracali do nas Państwo przy każdej możliwej sytuacji. Nasze busy Kraków – Lotnisko Balice jeżdżą systematycznie na swoich ciągłych i stałych trasach, jednak, jeżeli potrzebują Państwo dodatkowego transportu wystarczy się z nami skontaktować. Podstawiamy samochody zarówno dla grup zorganizowanych jak i dla osób indywidualnych. Bagaż przy naszym transporcie nie jest w żaden sposób ograniczony, posiadamy o dużej pojemności luki bagażowe.

Masz pytania?

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wynajmu busa Kraków – Balice to zapraszamy do kontaktu. Odpowiadamy zarówno drogą mailową jak i telefoniczną na wszystkie Państwa pytania.