Transport i busy, wynajem busów na wesela, chrzciny i pogrzeby

Organizują Państwo większa imprezę? Nie każdy z gości ma jak dojechać? Tak jak na większość sytuacji życiowych tak i na taki problem jest rozwiązanie.

Nasza firma oferuje Państwu wynajem busów na imprezy okolicznościowe. Wygląda to tak, że zgłaszają nam Państwo, jaka ilość gości przewidują oraz miejsce i godzinę wyjazdu/dojazdu. My z Państwem dobieramy odpowiedni samochód podstawiamy go według Państwa wytycznych. W takie sytuacji transport na wesele czy też transport na chrzciny nie jest żadnym problemem.

Dream Bus – oferta wynajmu busów

Jako firma działająca od kilku lat na polskim rynku z każdą chwilą poszerzamy swoje usługi. Na dzień dzisiejszy mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą wynajmu busów. Oferujemy wynajem busa na wesele, wynajem busa na chrzciny jak i nawet wynajem busa na pogrzeb. W zależności od okoliczności dostosowujemy busy pod względem estetycznym. Busy na wesele czy też busy na chrzciny zdobione są przez nas w sposób kolorowy jak i przede wszystkim wesoły. Można się w nich poczuć jak już w przygotowanym lokalu. Jednocześnie zapewniamy Państwu umilenie czasu podróży sympatyczną muzyką. W zależności od tego jak daleki mamy dystans do pokonania staramy się, aby każdy z gości miał możliwość napicia się herbaty czy też załatwienia swoich potrzeb, dlatego też dbamy o systematyczne postoje podczas drogi.

Busy na pogrzeby staramy się podstawiać w tonie eleganckim jak i przede wszystkim nie bardzo rzucającym się w oczy. Dla większości osób pogrzeb to smutek i tęsknota, dlatego też mogą być Państwo pewni, że proponowany przez nas wynajem busa na pogrzeb będzie stonowany jak i też niewyróżniający się.

Dream Bus – dlaczego warto?

Podczas drogi na obojętnie, jaką imprezę okolicznościową mogą Państwo korzystać:

  • z pasów bezpieczeństwa, które mamy zamontowane w każdym pojeździe
  • radia czy też odtwarzacza dvd
  • z udostępnionego w każdym busie bezpłatnego Internetu wi-fi
  • uprzejmości kierowcy

Masz Pytania?

Zapraszamy Państwa do kontaktu jak i do podjęcia dyskusji na temat oferowanych przez nas usług. Jesteśmy gotowi na wszelkiego rodzaju negocjacje jak i też staramy się dostosować naszą ofertę do każdej osoby indywidualnie. Staramy się być jak najbardziej elastyczni, dlatego też, jeżeli nie znaleźli Państwo poszukiwanej usługi w naszej ofercie to bardzo prosimy o kontakt.