Transfery, Transport i busy z Krakowa do Budapesztu

Zwiedzanie pobliskich Państw leżących tuż za granicami naszego kraju staje się co raz bardziej popularne wśród ludzi w każdym przedziale wiekowym. Oczywiście od pewnego czasu zauważono, że co raz więcej młodych osób lubi podróżować jednak także i starsi odczuwają taką potrzebę. Wycieczki krótsze czy dłuższe stanowią przecież doskonałą okazję do odpoczynku i poznania nowych, fascynujących miejsc.

Co oferujemy?

Jednym z bardzo atrakcyjnych i godnych uwagi miast jest Budapeszt. Położony na Węgrzech stanowi doskonały cel wycieczek. To dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo busy Kraków -Budapeszt. Udostępniamy takie połączenia, gdyż chcemy byście mogli zwiedzić to piękne miasto. Ma ono naprawdę wiele do zaoferowania. Dodatkowo zapewniamy komfortowe warunki podróży dzięki czemu nie poczujecie Państwo zmęczenia i znużenia. Profesjonalny i przeszkolony kierowca ma za zadanie odebranie Was z punktu zbiórki, a następnie dowiezienie busem lub autokarem do Budapesztu. Po drodze mają miejsce postoje, w którym można rozprostować nogi, zapalić papierosa lub skorzystać z toalety.

Oferowane przez nas busy do Budapesztu są nowoczesne, a także odpowiednio wyposażone. Chcemy by nasi klienci byli zadowoleni, dlatego też dokładamy wszelkich starań do poprawiania warunków podróży i podnoszenie komfortu. Taki transport do Budapesztu nie tylko trwa krótko, ale także może zostać przyjemnie spędzony. Chcemy by odpoczęli Państwo już na etapie jazdy i mogli zebrać siły do późniejszego zwiedzania miasta. Taka forma dojazdu do celu wycieczki pozwala wszystkim turystom pozbyć się zmartwień i problemów, które często mają miejsce podczas podróżowania swoim własnym samochodem.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące organizacji, wynajmu busa i rezerwacji wycieczki do Budapesztu? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

 

Co warto zobaczyć?

Wybierając się na wycieczkę do Budapesztu warto wiedzieć co ciekawego czeka Państwa na miejscu. Jako stolica Węgier miasto to ma bardzo wiele do zaoferowania. Zarówno starsze osoby, rodziny z dziećmi jak i grupa młodych przyjaciół znajdą tutaj coś dla siebie. Przede wszystkim warto przyjrzeć się obiektom architektonicznym. Z pewnością wielu ludziom znany chociażby z pocztówek czy telewizji jest Most Łańcuchowy wiszący nad Dunajem. Łączy on starą część miasta czyli Budę oraz nowoczesny Peszt. W obu dzielnicach znajduje się naprawdę wiele atrakcji. Po stronie Pesztu stoi monumentalny i niesamowity Parlament, którego trudno nie zauważyć. Jeśli kogoś interesują zabytki to koniecznie musi odwiedzić Zamek Królewski, który znajduje się przy brzegu Dunaju. Bajkowy wygląd posiada Baszta Rybacka zlokalizowana po tej samej stronie rzeki. Z pewnością warto ją odwiedzić, gdyż posiada naprawdę niesamowity wygląd. W ostatnim czasie popularne stały się krótkie wypady zagraniczne.

Budapeszy – co zwiedzić w 1 dzień?

Po pierwsze należy zaopatrzyć się w wygodne buty, które pozwolą spacerować i zwiedzać. Doskonałym pomysłem jest także zakupienie biletu na komunikację miejską w tym metro co pozwoli sprawnie i szybko przemieszczać się, a tym samym zobaczyć o wiele więcej w krótszym czasie. Z pewnością należy zobaczyć Basztę Rybacką, Zamek Królewski, a następnie udać się na drugą stronę przechodząc przez jeden z wielu mostów łączących Budę i Peszt. Następnie koniecznie trzeba przyjrzeć się Parlamentowi, ale także można przejść się deptakiem Vetci, przy którym zlokalizowane są restauracje i sklepy. Ciężko w ciągu jednego dnia zobaczyć wszystkie atrakcje turystyczne Budapesztu jednak można zwiedzić naprawdę wiele. Gdy szukacie Państwo odpoczynku warto udać się na Wyspę Małgorzaty znajdującą się na Dunaju. Wieczorem, po zachodzie słońca warto wspiąć się na Wzgórze Gellerta, w którego rozpościera się przepiękna panorama na rozświetlone miasto.

Budapeszt stanowi bardzo ciekawy cel podróżniczy, gdyż położony jest w niedalekiej odległości od Polski. Można zatem pozwolić sobie na wypad weekendowy dzięki czemu nie będziecie Państwo musieli brać wolnych dni w pracy. Warto odwiedzić ten niesamowity kraj pełen niespodzianek i atrakcji.