Transfery, Transport i busy z Krakowa do Wiednia

Jeśli pragniecie Państwo wybrać się na zagraniczną wycieczkę to trafiliście w dobre miejsce. Nasza firma zajmuje się organizowaniem takich wyjazdów i przewozów. Oferujemy przeróżne opcje i warianty, które możecie dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Z nami nie będziecie się nudzić, gdyż podróżowanie jest bardzo fascynujące.

Dla wielu ludzi podróżowanie jest ważną częścią życia. Pozwala poznawać nowe miejsca i zrelaksować się, wymaga jednak posiadania wolnego czasu. Nie każdy może pozwolić sobie na długi wypad. Nie trzeba jednak od razu wyjeżdżać bardzo daleko. W ostatnim czasie niezwykle popularne są krótkie weekendowe wypady do państw położonych blisko od Polski. Doskonałym pomysłem jest zatem odwiedzenie Austrii, a konkretnie wspaniałego Wiednia. Warto wybrać naszą ofertę czyli busy Kraków – Wiedeń dzięki czemu nie będziecie musieli Państwo martwić się o dojechanie na miejsce. Podróżowanie własnym autem wymaga dużego skupienia, rozległego planowania, a także wiąże się z ryzykiem popsucia planów poprzez awarię lub inne kłopoty na trasie. Wybierając oferowany przez nas transport do Wiednia pozbywacie się takich niedogodności, gdyż cała organizacja spada na naszą firmę.

Wspaniały Wiedeń razem z Dream Bus

Zapewniamy najwyższej jakości obsługę i pełen komfort podróżowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne są różnorodne udogodnienia, dlatego też staramy się spełnić Państwa wszelkie oczekiwania. Oferujemy wysokiej klasy busy do Wiednia, które dowiozą Was do celu. Bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego wszystkie środki transportu należące do naszej floty są regularnie kontrolowane i sprawdzane przed każdą podróżą. Wybierając nasze usługi mogą być Państwo pewni, że czeka Was mile spędzony czas. Szczególnie często wybierany jest bus do Wiednia z Krakowa, gdyż oba miasta są położone dość blisko. Kierowca odbierze Was z wcześniej ustalonego miejsca w centrum Krakowa, a następnie w ciągu kilku godzin dowiezie do Wiednia.

Zainteresowany?

Masz pytania dotyczące organizacji, wynajmu busa i rezerwacji wycieczki do Pragi? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

Wiedeń co warto zobaczyć?

Dzięki swojemu bliskiemu położeniu Wiedeń stanowi idealny cel krótkich wypadów. Zarówno młodzi jak i starsi często wybierają właśnie ten kierunek na jednodniowe wycieczki. Jednak w pewnym momencie przychodzi pytanie co zwiedzić w 1 dzień? Jak wiadomo im krótszy pobyt tym bardziej napięty plan zwiedzania. Jednak wybierając się gdziekolwiek chcemy zobaczyć jak najwięcej warto, więc odpowiednio rozplanować swój czas. Jako stolica Austrii Wiedeń ma wiele do zaoferowania. Po dojechaniu na miejsce warto udać się na Stare Miasto otoczone Ringiem.

Jest to bardzo reprezentacyjny bulwar wiedeński, przy którym mieszczą się stare, ale zachowane w świetnym stanie kamienice oraz budynki takie jak teatry czy opera.

Niezwykle eleganckie i drogie budynki zachwycają swoim urokiem. Nie można także nie zobaczyć starówki, która należy do najładniejszych w Europie, a nawet na świecie. Dodatkowo trzeba udać się do katedry św. Szczepana, która jest w pewnym sensie symbolem Wiednia. Przechadzając się uliczkami starego miasta warto odwiedzić jedną z kawiarni i spróbować pysznej wiedeńskiej kawy oraz skosztować słodkości. Miłośnicy innych atrakcji mogą rozważyć wstąpienie do wesołego miasteczka czyli Prateru natomiast zapaleni historycy nie mogą sobie odpuścić wizyty w takich obiektach jak pałac Schonbrunn i Belweder.

 

Jak zwiedzić Wiedeń w jeden dzień?

To dosyć proste. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodne buty, które pozwolą nogom swobodnie nieść nas do przodu. Ponadto warto rozważyć skorzystanie z komunikacji miejskiej, gdyż jest ona dość dobrze rozbudowana, więc pozwoli zwiedzić całe miasto w znacznie szybszy sposób. Doskonałym pomysłem będzie zakupienie dobowego biletu, który pozwoli poruszać się po mieście przez cały dzień bez ograniczeń. Osoby, które zastanawiają się z czego słynie Wiedeń muszą wiedzieć, że jest to wspaniała architektura, wiele zabytków, pyszna kawa i wiele innych. Wszystko to czeka na miejscu. Korzystając z naszych usług możecie przekonać się Państwo o tym na własnej skórze.