Transfery, Transport i busy Kraków – Berlin

Przychodzi wolny dzień, a Państwo nie wiedzą jak go zapełnić? Rodzi się pomysł o tym, aby gdzieś pojechać i coś zwiedzić? W naszej ofercie mogą Państwo spokojnie zauważyć, że proponujemy naszym klientom transport do Berlina. Bardzo ważne jest to, że w naszej ofercie właśnie ta trasa jest trasą stałą. Wypuszczamy busy Kraków – Berlin w systematycznych odstępach czasu i przede wszystkim z samego rana. Jednocześnie umożliwimy wieczorową porą powrót do Krakowa. Godziny odjazdu jak i przyjazdu przy wycieczkach zorganizowanych potrzebujących tylko transportu do Berlina i powrotem można ustalić indywidualnie. Jesteśmy pod tym względem bardzo elastyczni i chętnie posłuchamy Państwa propozycji w tym zakresie, które pozwolą nam na ulepszanie naszej działalności.

Dlaczego my?

Chcąc Państwu umilić czas podczas każdej podróży naszymi busami oferujemy:

  • miła atmosferę
  • podpowiedź gdzie, jak, i czemu warto się udać
  • zapewniamy bezpieczeństwo podczas jazdy
  • nie odjeżdżamy bez pasażera, jeżeli telefonicznie nie poinformuje on nas, że nie jedzie
  • relaksacyjną muzykę podczas jazdy, dzięki której można przymknąć oko na czas podróży
  • systematyczne postoje na rozprostowanie kości oraz spokojne napicie się herbaty

Jako firma specjalizująca się w transporcie osób wiemy, że busy Kraków – Berlin muszą spełniać kilka podstawowych wytycznych pasażerów pod względem komfortu jazdy, dlatego też podróżując z nami mogą być Państwo pewni, że niczego nie zabraknie jak i też tego, że będzie bardzo bezpiecznie. Posiadamy wszystkie wymagane do przewozu osób certyfikaty jak i uprawnienia. Nasze samochody poddawane są systematycznej kontroli, co daje zarówno nam jak i państwu pewność, że podczas drogi nie powinno dojść do żadnej awarii z tytułu pojazdu.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące organizacji transportu i wynajmu busa Kraków – Berlin? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.