Transfery i busy z Krakowa do Pragi

Podróżowanie dla jednych jest prawdziwą pasją i sposobem na życie dla innych stanowi oderwanie od codzienności i nabranie sił do mierzenia się z jej realiami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wielkie ma to znaczenie dla większości ludzi. Dlatego też staramy się ułatwić Państwu podróżowanie organizując przeróżne wycieczki i oferując usługi przewozowe.

Nasza oferta

W naszej ofercie znajdziecie, więc Państwo możliwość odwiedzenia Czech. W prosty i szybki sposób na miejsce dowiozą Was busy do Pragi. Dzięki takiej ofercie możecie spędzić mile i przyjemnie całą podróż. Co ważne sami załatwiamy wszystkie sprawy, dlatego nie musicie Państwo niczym się martwić. Wybierając ofertę jaką są busy do Pragi z Krakowa musicie jedynie stawić się w wyznaczonym miejscu zbiórki, a następnie wygodnie rozsiąść się w fotelu i czekać aż kierowca dowiezie Was na miejsce. W taki prosty sposób można znaleźć się szybko poza granicami naszego kraju.

Dzięki uproszonemu podróżowaniu w Unii Europejskiej nie są wymagane żadne dokumenty oprócz dowodu osobistego, a także nie mają miejsca kontrole graniczne co znacznie skraca cały transport do Pragi. W przeciwieństwie do samodzielnego dojazdu na własną rękę poprzez prowadzenie samochodu podróżowanie busem jest o wiele bardziej komfortowe. Przede wszystkim można się przespać i skorzystać z możliwości zrelaksowania się. To dlatego busy Kraków Praga są co raz bardziej popularne i lubiane wśród turystów.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące organizacji, wynajmu busa i rezerwacji wycieczki do Pragi? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

Praga – co warto zobaczyć

Jeśli pierwszy raz macie Państwo okazję zwiedzić stolicę Czech zastanawia Was zapewne co warto zobaczyć w Pradze? Otóż musicie wiedzieć, że na miejscu czeka Was naprawdę wiele atrakcji. Jako dość spore miasto Praga ma do zaoferowania wiele ciekawych rzeczy. Przede wszystkim interesuje Was zapewne co zwiedzać w Pradze. Jeśli tak to nie będziecie rozczarowani. Stare kamienice, zamek i inne zabytki stanowią część historycznej strony miasta. Swoją podróż możecie rozpocząć przechadzając się znanym na całym świecie Mostem Karola, który wisi nad rzeką Wełtawą. Wzniesiony został w XIV wieku i łączy Stare miasto z nowocześniejszą dzielnicą. Umieszczono na nim piękne barokowe rzeźby, które stanowią dużą atrakcję turystyczną. Warto także wspomnieć o samym Rynku staromiejskim, który nazywany jest najpiękniejszym w całej Europie. Jego historia sięga średniowiecza co widoczne jest w zachowanych kościołach i kamienicach. Jak więc widać nie można narzekać na nudę, gdyż atrakcje turystyczne dostarczają bardzo wiele doznań. Podróżując całymi rodzinami ludzie poszukują różnorodnych atrakcji.

Praga co warto zobaczyć z dzieckiem?

Otóż z łatwością możemy na nie odpowiedzieć. Przede wszystkim ogromną atrakcją dla dzieci będzie zegar astronomiczny znajdujący się na rynku staromiejskim. Dodatkowo koniecznie trzeba odwiedzić Hradczany i znajdujące się tam Muzeum Zabawek. Dzięki temu dzieci nie będą się nudzić, a zyskają doskonałą zabawę. Podczas każdej wycieczki nie może zabraknąć także zakupów. Warto zabrać coś ze sobą na pamiątkę, ale wiele osób pyta co warto kupić? Z pewnością można polecić czeskie piwa i słodycze. Smakują one zupełnie inaczej i są bardzo chętnie przywożone przez turystów.

Co warto zjeść będąc w Pradze?

Każda podróż czy długa czy krótka wyzwala w człowieku radość. Podczas zwiedzania można jednak zgłodnieć. Przede wszystkim warto poszukać klimatycznych czeskich knajpek zlokalizowanych w obrębie starówki. Są one godne polecenia i pozwolą poznać regionalną kuchnie. Z pewnością na liście powinny znaleźć się knedliczki lub sosy z wieprzowiną lub wołowiną. Znajdziecie Państwo mnóstwo gospód, restauracji czy barów serwujących jedzenie w wielu odsłonach.