Transfery, Transport i busy z Krakowa do Monachium

Wszyscy ludzie pragną czasem wyjechać w celu odpoczęcia i zrelaksowania się lub poznania nowych miejsc. Każdy szuka czegoś innego jednak istnieją takie miasta, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza firma zajmuje się między innymi organizowaniem wypadów do takich właśnie miejsc. Doskonałą okazją do spędzenia mile czasu jest wyjazd do niemieckiego Monachium.

 

Co oferujemy?

Oferowane przez nas busy Kraków – Monachium łączą oba ciekawe miasta. Trasa, którą przyjdzie Państwu odbyć wybierając tą ofertę zajmuje zazwyczaj około ośmiu do dziesięciu godzin. Wybierając się w taką podróż własnym środkiem transportu będziecie, więc z pewnością zmęczeni. Podróżowanie busem należącym do naszej floty pozwoli Wam natomiast odpocząć i nabrać sił przed czekającym Was zwiedzaniem miasta. Nasza firma zajmie się zorganizowaniem wszystkiego, dlatego też nie musicie martwić się o ewentualne problemy i istotne sprawy. Dzięki temu spędzicie mile czas z rodziną i przyjaciółmi już na etapie całej jazdy. Dodatkowo możecie także przeznaczyć cały ten czas na wyspanie się i zrelaksowanie. Należące do nas busy do Monachium spełniają najwyższe standardy. Do naszych zadań i obowiązków należy zapewnienie Państwu wygody i komfortu na każdym etapie podróży, dlatego też udostępniamy wszelkie udogodnienia. Dodatkowo zapewniamy oczywiście sporo miejsca na bagaż, który zechcecie ze sobą zabrać.

 

Każdy bus do Monachium z Krakowa wyposażony jest w wygodne fotele, które umożliwią Wam komfortowe odbycie takiej podróży. Na etapie rezerwacji informujemy Państwa o miejscu odjazdu busa. Z tego punktu kierowca dowiezie Was prosto do Monachium zatrzymując się po drodze w danych miejscach postojowych. Dzięki temu będziecie mieli okazję rozprostować nogi. Oferowany przez naszą firmę transport do Monachium stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zwiedzić to ciekawe i pełne atrakcji miasto. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktowania się z nami.

Masz pytania?

Masz pytania dotyczące organizacji, wynajmu busa i rezerwacji wycieczki do Monachium? Koniecznie skontaktuj się z naszym zespołem – telefonicznie lub mailowo.

 

Monachium – co można zwiedzić

Bawaria stanowi bardzo ciekawy i atrakcyjny region Niemiec. Stolicą tej części kraju jest właśnie Monachium kryjące w sobie wiele cennych atrakcji. Jeśli zastanawiacie się nad tym co warto zobaczyć w Monachium warto byście zapoznali się z poniższymi propozycjami. Otóż miasto to ma bardzo wiele do zaoferowania. Łączy ono w sobie historię i dawną kulturę, a także współczesną architekturę i nowoczesność. Z pewnością wiele osób kojarzy to miasto z wielkimi fabrykami i koncernami, które mają tutaj swoje siedziby. Jednak Monachium to także zabytki, obiekty sakralne i piękne widoki. Najbardziej charakterystycznym monachijskim obiektem zabytkowym jest Frauenkirche czyli kościół Najświętszej Maryi Panny. Kolejnym znanym obiektem sakralnym jest Peterskirche czyli kościół pod wezwaniem św. Piotra. W obrębie dawnych murów fortyfikacyjnych znajduje się wiele innych kościołów. Warto zwiedzić także rynek Starego Miasta i znajdujący się na nim ratusz oraz wiele kamienic. Niezwykle wartościowym miejscem jest zespół pałacowy pochodzący z XIV wieku. Godne uwagi są także monachijskie parki takie jak znajdujący się w centrum miasta Ogród Angielski z XVIII wieku stanowiący jedno z najstarszych tego typu miejsc na świecie. Innym parkiem jest Nymhenburg, w którym mieści się ciekawy architektonicznie pałac.

 

Monachium co można zobaczyć?

Istnieje naprawdę wiele możliwości i propozycji zarówno dla młodszych i starszych turystów. Będąc w tym mieście nie można zapomnieć o skosztowaniu prawdziwego niemieckiego piwa. Wybierając się na jesieni można załapać się na organizowany co roku festiwal tego trunku czyli Oktoberfest. Jest to bardzo atrakcyjne wydarzenie, na którym warto być. Ale skoro będziecie pić piwo to pojawi się także pewnie głód. Warto, więc wiedzieć co zjeść w Monachium. Z pewnością musicie Państwo spróbować różnorodnych kiełbas, pieczeni i innych mięs bardzo popularnych w Bawarii. Dopełnieniem będą potrawy mączne albo ziemniaczane, które smakują wybornie. Odpowiadając na pytanie: czy warto zwiedzić Monachium? – powiemy krótko: Tak.